W piątek, 25 kwietni o godz. 11.30 przekazaniem sztandaru rozpoczęliśmy Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego przez uczniów klasy IV LO.

Klasy I – III SP jeszcze przed Eucharystią wprowadziły nas w zbliżające się obchody związane z dniem 3 maja.

Po Uroczystej Eucharystii głos zabrała s. Dyrektor, która w swym przemówieniu pożegnała absolwentów, podziękowała nauczycielom oraz rodzicom. Następnie zostały wręczone świadectwa oraz nagrody. W tym roku wyróżnienie otrzymała Agata Bekisz, a nagrodę różę Jadwigi Zuzanna Zielińska. Wzruszenie i ogromna radość towarzyszyła wręczaniu nagród. Następnie samorząd uczniowski w imieniu uczniów pożegnał absolwentów i życzył im jak najlepszych wyników na maturze i mądrych wyborów na przyszłość.

No i przyszedł czas na samych absolwentów i ich rodziców. Tutaj nie ma co za dużo pisać, tego po prostu trzeba posłuchać. Bardzo dziękujemy za te przepiękne słowa i upominki, które trafiły do naszych rąk.

Przemówienie p. Anny Bekisz

Przemówienie absolwentki Agaty Bekisz

Po oficjalnej części uczniowie klas III LO pożegnali tegorocznych maturzystów przygotowując dla nich filmik oraz przedstawienie.

Na zakończenie maturzyści wraz z rodzicami zaprosili na poczęstunek wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Chwile wdzięczności, wspólnego spotkania i radości trwały dalej.

Kochani Absolwenci życzymy Wam bardzo wysokich wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone studia. Bądźcie radośni i z nadzieją idźcie przez życie. Pamiętajcie, trudności się pojawią wszędzie, ale macie tę Bożą moc ze sobą, która pomoże Wam je przejść zwycięsko.